Podłogi Świata

  • 1
  • 2

Twinson

Twinson

 

Firma Deceuninck promuje na rynku polskim rewelacyjny produkt - TWINSON.

 

Pierwszy taras TWINSON w Lublinie (i w południowo/wschodniej Polsce).

 

Jako światowy lider w produkcji profili PVC, Deceuninck ciągle inwestuje w badania i rozwój nowych technologii. Dzięki wiedzy zdobytej przez wiele lat działalności, dzisiaj możemy poszerzać nasze horyzonty. Zaangażowani w szeroko rozumiany rynek materiałów budowlanych, stawiamy na dostarczanie klientom nowych produktów i poszukiwanie nieznanych dotychczas pól ich wykorzystania.

Deska podłogowa
Deska podłogowa

 


Twinson PCV Drewno
Wodoodporne Wytrzymałe
Nie porasta mchem Przyjazne środowisku
Trwałe Solidne
Łatwe w utrzymaniu Daje wrażenie ciepła
Odporny na insekty Ma naturalny wygląd
Nie wypacza się  
Bez drzazg  
Deska podłogowa

Ścieżki ogrodowe, patia i tarasy, obrzeża stawów ogrodowych i basenów - wszystko to oferuje Twinson® Terrace. Najlepsze rozwiązanie w twoim ogrodzie. O-Terrace® jest wodoodporny, nie pęka, nie ma w nim drzazg i nie wypacza się. Zawsze miły w dotyku i przyjemny dla oka. Deski O-Terrace są dwustronne, można wybrać stronę bardziej wytrzymałą lub tę o eleganckim wyglądzie. Montaż systemu tarasowego Twinson® O-Terrace® jest bardzo prosty. Wystarczy dociąć deski na wymiar, umieścić je na konstrukcji wsporczej stosując specjalne łączniki i zamknąć listwami brzegowymi. Ułożenie tarasu nigdy dotąd nie było takie proste.

 

Deski Twinson® Terrace są dwustronne, a dla bezpieczeństwa i komfortu posiadają antypoślizgowe rowki. Deski są dwuwarstwowe o grubości 28 mm i szerokości użytkowej 140 mm. Łączy się je systemem niewidocznych łączników, które zapewniają stały czteromilimetrowy dystans. System wyposażony jest w zamykającą listwę brzegową o wysokości 78 mm i grubości 10 mm.

 

Twinson - Produkt Roku 2009
Produkt roku 2009
Gwarancja Twinson
Gwarancja Twinson
Aprobata Techniczna
Aprobata Techniczna

 

Wybrane realizacje

Tarasy Twinson
Tarasy Twinson
Tarasy Twinson
Tarasy Twinson
Tarasy Twinson
Tarasy Twinson
Tarasy Twinson
Tarasy Twinson
Tarasy Twinson