Podłogi naturalne

Naturalne wykończenie naszego wnętrza dodaje stylu, szyku i ponadczasowego wyglądu. Podłogi wykonane z naturalnych surowców cieszą się ogromną popularnością, co przekłada się na bardzo duży wybór dekorów oraz rodzaju desek. Jedną z cech parkietu z drewna jest to, że nie przyciąga kurzu. Zatem wybór takiego materiału jest w pełni bezpieczny dla alergików i astmatyków. Parkiet drewniany pozytywnie wpływa na zdrowie i jakość powietrza w przestrzeni mieszkalnej. 

Deski drewniane możemy podzielić na dwa rodzaje: deski warstwowe oraz deski lite.

Deska warstwowa jest produktem przeznaczonym przede wszystkim na ogrzewanie podłogowe. Dzięki swojej budowie doskonale sprawdzi się przy tego typu sposobie grzania. Największą zaletą takiego rozwiązania jest możliwość cieszenia się naturalnym pięknem przy zachowaniu nowoczesnego i wydajnego sposobu ogrzewania.

Deska lita to wybór na wiele lat. Jak sama nazwa wskazuje, jest to jeden kawałek drewna, który możemy cyklinować i odnawiać wielokrotnie — nawet 5/6 razy. Nie jest przeznaczona na ogrzewanie podłogowe, więc zdecydowanie jest to rozwiązanie dla tradycyjnego sposobu grzania (wyjątkiem może być firma Walczak). 

Podłogi drewniane występują w różnych wariantach kolorystycznych i wymiarowych. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! 

Odwiedź strony naszych Partnerów i sprawdź pełną ofertę! 
Finish Parkiet
ArtFloors
Walczak
Wiśniewski

Zalety Produktu

Wykończenie i montaż

Przewiń na górę